Personel Servisi 

      Çoban Turizm, 30 Yıllık turizm taşımacılık geçmişi ve sektöre fark yaratan hizmet kalitesi ile öne çıkmaktadır. Modern, çevre dostu, çeşitli ve dikkat çeken araç filosu, eğitimli ve deneyimli sürücüleri, profesyonel belgeleri ve uzman ekibi ile nitelikli hizmet için çalışmakta olan Çoban Turizm, operasyonel anlamda da teknolojiyi kullanarak öne çıkmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımları özenle yapılmış, Trafik, Kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmıştır. Hizmet verdiğimiz firma, fabrika, tekstil, otel ve alışveriş merkezi personelinin evlerinden iş yerine, iş yerinden evlerine ulaşımlarını. 0-3 yaş arası, klimalı ve konforlu araçlarla sağlamaktayız. GPS destekli araç takip sistemi ve Araç içi Kamera Sistemi ile Çoban Turizm, operasyon sürecinin kusursuz tamamlanmasını sağlanmaktadır.

    Genç, Modern ve standartları sağlayan düşük egzoz emisyon salınımına sahip araç filomuz sayesinde çevre dostuyuz. İleri sürüş teknikleri ve psikoteknik eğitime/belgelere sahip trafik kurallarına riayet eden sürücülerimiz, yakıt kullanımında kesinlikle standardını bozmayan anlayışımız ile hem çevreye hem de trafiğe duyarlılığımız ile hizmet vermekteyiz. 


‘’TURİZM SEKTÖRÜNDE CAN YOLDAŞINIZ…’’


      Çoban Turizm sürücülerinin tamamı kullanacağı araç tipine göre ehliyete ve ticari araçları kullanabilmek adına SRC, psikoteknik belgelerine ve eğitimine sahiptir. Bununla birlikte, Çoban Turizm sürücüleri, profesyonel olarak eğitim veren danışmanlık şirketleri ve akademilerden düzenli olarak güvenli olarak güvenli sürüş teknikleri ve iletişim dersleri almaktadır. Sürücülerin tamamı tecrübe, davranış, iletişim, kılık kıyafet, kişisel bakım ve aile yaşantısı bakımından seçilmiş çalışanlardır.

    İş hayatının en önemli sıkıntılarından biri işe gidip gelirken yaşanan sıkıntılardır. Trafikteki yoğunluk toplu taşıma araçlarıyla zamanında işe gitmemize en büyük engeldir. Bu nedenle kurum ve kuruluşlar çalışanlarının ulaşım sorununu servis taşımacılığı hizmet alarak çözmektedir. ÇOBAN TUR firmamızdan servis taşımacılığı hizmetini alan kurum ve kuruluşların çalışanları için işe gitmek ve işten evine dönmek sorun olmaktan çıktığı gibi, keyifli bir yolculuğa dönüşüyor. Personel konforlu araçlarda, geç kalma stresi yaşamadan ve güven içinde yola çıkıyor. Denizli'de Otel, fabrika gece vardiyaları ve alışveriş merkezi personelinin gece 22:00 / 00:00 / 01:00 ve 03:00 giriş/çıkışlarında personellerimiz evlerine bırakılmaktadır. 

    Bilindiği gibi ne kadar yeni çalışmalar yapılıp alternatif çözümler üretilse de gün geçtikçe Denizli'de ulaşım sorunu giderek artmakta ve insanların kendilerine, sevdiklerine ayıracağı vakit kısalmaktadır. Çoban Tur, personel servisi hizmeti ile Denizli trafiğini taşıdığı personele sorun olmaktan kurtarıyor. Bunu yaparken personel taşımacılığı hizmeti vereceğimiz şirketin yetkilileriyle görüşerek uygulanacak olan güzergahın personelin evine en yakın ana arterdeki otobüs durağı vb. olarak belirliyoruz. Bu belirlemede öncelikli söz hakkı personel servisi hizmeti verilen şirketin yetkililerine verilerek istenilen en uygun güzergah belirleniyor.

    Çalıştığımız her şirkete bir personel servisi servis sorumlusu görevlendirerek, oluşabilecek sorunları önceden tespit edip herhangi bir aksama meydana gelmeden çözüm üretiyoruz. Bunu da Önleyici Faaliyet Formu ile yapıyoruz. Servis sorumlumuz ISO 9001 standartlarına dahil olan Önleyici Faaliyet Formu'nu doldurarak gerekli tedbirleri önceden alıyor, böylece personel servisi hizmetimizle işinizi aksatmadan sizlere iyi bir hizmet veriyoruz.

Araçlarımız hizmet sırasında meydana gelebilecek olası kazalara karşı koltuk sigortası güvencesiyle, ÖZEL SAĞLIK ve AMBULANS HİZMETLERİ veren bir kuruluşla yapılmış olan anlaşmayla hizmet vermektedir. Şirketimizde çalışan tüm; Servis araçları ve sürücüleri 21/05/1992 tarihli 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartlara haizdir..

Yukarı Çık