Yükleniyor
Özçoban Tur Seyahat Acentası Denizli'de 2009 yılında Bayram Ali Çoban tarafından kurulup SEN EN  ''GÜZEL TATİL HAYALİNİ KUR, GERÇEKLEŞTİRSİN ÖZÇOBAN TUR'' sloganıyla Türk turizminde önemli bir kilometre taşı oldu. 
 
        Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek Yurt içi ve Yurt dışı organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir acenta olan Özçoban Tur, 208 Ülkede 20.000 Destinasyon, Yurt içi Yurt dışı 250.000 Otel, 750 Havayolu, Kültür Turları, Gemi Turları, (Mavi Yolculuk), Uçak Bileti, kısacası tatil anında her şey ÖZÇOBAN TUR'da. Tatilcilerin  yol arkadaşı, gezginlerin başlangıç noktası Özçoban Tur; bugün tatil severlerin desteği ile trendlerini berilleyen, başarıları ödüllere onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen firma konumuna yükselmiştir. Kuruluşdan bugüne izlediği doru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoleji yatırımları ile günden güne  büyüyerek yola devam etmektedir.
 
ÖZÇOBAN TUR sayfamızı beğenerek günlük kampanyalarımız, yurt içi ve yurt dışı turlarımız, indirimlerimiz, ödüllerimiz ve süprizlerimizden  haberddar olabilirsiniz.. ÖZÇOBAN TUR SEYAHAT olarak amacımız sizlere en iyi fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca bizimle görüşlerinizi, sorunlarınızı tatil deneyimlerimizi paylaşmanız da  ÖZÇOBAN TUR ailesi olarak bizleri memnun edecektir...
 
Yukarı Çık